Apie mus

UAB „Inžinerinė kryptis" įkurta 2011-01-05.

Įmonės misija - rasti geriausią, atitinkantį Jūsų lūkesčius, sprendimo būdą iškeltai techninei užduočiai įvykdyti. Taip pat rasti būdus, kaip racionaliais inžineriniais sprendimais padaryti darbą greičiau, mažesnėmis sąnaudomis, bet neprarandant kokybės.

Pagrindinė įmonės veikla - skardos lankstinių gamyba, profesionalus reikiamos produkcijos apmatavimas, siekiant ne tik kuo tiksliau pagaminti produktą, bet ir sumažinti medžiagų sąnaudas. Atliekant matavimus galėsime patarti, kaip teisingiau, patogiau ir su mažesnėmis sąnaudomis įgyvendinti Jūsų atliekamą projektą. Gaminius galime pagaminti tiek pagal Jūsų pateiktą užduotį (brėžinį), tiek pagal mūsų atlikus matavimus objekte.

Skardos lankstiniai naudojami ventiliacijos sistemose, pastatų apskardinimui, dūmų šalinimo sistemose ir kt. Lankstiniai gali būti gaminami iš cinkuotos, nerūdijančio plieno, įvairios dažytos bei varinės skardos.

Taip pat atliekame vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montavimo darbus, teikiame projektų analizės paslaugas, siūlome profesionalų įrangos bei medžiagų, tinkamų, tiek pagal kokybę, tiek pagal kainą, parinkimą bei kokybišką darbą. Įgyvendintiems projektams atliekame sistemų techninę priežiūrą bei remontą. Taip pat galime pasiūlyti pastatų energetinio sertifikavimo paslaugas.

Pigiausias variantas - ne visada geriausias, svarbu protingas kokybės ir kainos santykis.